manavgat web tasarım alanında kurumsal çözümler

kurumsal web site tasarımı Manavgat

Manavgat Kurumsal web site tasarım hizmetleri

Manavgat web tasarım konusunda kurumsal web site tasarımları yaparak müşterilerimizin dijital dünyada varlıklarına yardımcı oluyoruz. Kurumsal web tasarım, işletmenizin internetteki aynasıdır. Kullanıcıların firmanız hakkında ilk izlenimi edineceği arayüzdür. Kurumsal web site tasarımı kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaran tasarımla websitenizi oluşturmak demektir. Buna bağlı olarak altyapı ve üstyapı da şekillenir. Kurumsal web sitesi tasarlanırken hedef kitle de göz önünde bulundurularak bir arabirim tasarlanmalıdır. Şık ve kolay anlaşılır, hızlı açılan sayfalar, mobil cihazlara uyumluluk olmazsa olmazlardandır. Kurumsal firmanızın internetteki yüzünün de aynı kurumsallıkta olması gerekir. Amatörce ve gelişigüzel hazırlanmış, ve tabiri caizse işin ucuzuna kaçılmış tasarımlar firmanızın imajını ve itibarını zedeler. Sizi hiç tanımayan bir kullanıcı (ki bu kişi web sitenize geldiyse potansiyel müşterinizdir) firmanız hakkında ilk intibayı web sitenizden alır. Ne kadar özenli ve kurumsal bir site yapılmışsa kullanıcıya o kadar güven verir.

Kurumsal web tasarım firması manavgat

kurumsal web site tasarım firması Manavgat

Manavgat kurumsal web tasarım firmaları arasında öne çıkan profesyonel desteğimiz ve hizmetimizle hizmet vermekteyiz. Günümüzde firmaların hizmet ve/veya ürünlerini dijital bir mecra olan internette müşterileri ile buluşturduğu bir çağdayız. Durum böyle olunca internetteki arayüz olma özelliği taşıyan web siteleri büyük bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Böyle bir ortamda, internet sitesi olmaksızın rekabet mümkün olmamaktadır. Müşterilerine ister hizmet veren, ister ürün satışı yapan bir kurumsanız, en büyük ihtiyacınız profesyonel bir tasarıma sahip olan kurumsal bir web sitesi olacaktır. Bunun için de konusunda uzman, tecrübeli, dinamik ve müşterilerinin ihtiyacına uygun tasarım ortaya koyabilen bir web tasarım firması ile çalışmanız gerekmektedir. Bu özellikleri taşıyan aryata | creative sizi işinizde bir adım ileriye taşıyacak hizmetler sunuyor.

Kurumsal web tasarımında nelere dikkat edilmelidir?

kurumsal web site tasarımında nelere dikkat edilmelidir

Kurumsal web site tasarımında, öncelikle renkler ve yapı kurumun logosu baz alınarak yapılmalıdır. Kurumsal web sitesinde şirket hakkında bilgiler, misyon, vizyon ve tarihçe yazılır, iletişim sayfasında iletişim bilgileri ve sosyal medya hesaplarına yer verilir. Varsa diğer şube, servis ve hizmet noktaları belirtilir. Mal üreten bir firmaysa ürünler hakkında açıklayıcı bilgiler ve görseller sergilenir. Sık sorulan sorular kısmında ürünlerle ilgili sorulabilecek soruların cevapları yazılarak kullanıcılara daha iyi bir ürün deneyimi yaşatılmalıdır. Hizmet üreten bir firmanın da hizmetleri ile detaylı bilgiler yazılır. Müşteri referanslarına yer verilir. Aryata | Creative olarak, 20 yıllık profesyonel geçmişimizle ihtiyacınız olan kurumsal web sitenizi tasarlama konusunda sizin çözüm ortağınız ve bu dijital mecrada yol arkadaşı olmak istiyoruz. Tasarım öncesi ve tasarım sonrası desteğimizi hep yanınızda hissedeceksiniz. Beklentilerinizin karşılığı ve kurumsal kimliğinize uygun bir web sitesi için çalışmaya hazırız.

Kurumsal web site özellikleri

kurumsal web site özellikleri

Olmazsa Olmaz Özellikler:

 • Kullanışlı ve modern bir ara yüz tasarımı
 • Kolay anlaşılır menüler
 • Mobil uyumlu (responsive) web tasarım.
 • Mümkünse Google amp tabanlı mobil site
 • Google işletmeler ve Google haritalar kaydı
 • Site içi ve site dışı SEO çalışmaları
 • Sosyal medya bağlantıları ve paylaşım linkleri
 • Hakkımızda, misyon, vizyon, iletişim gibi temel sayfalar
 • Özgün ve açıklayıcı içerikler.
 • Hızlı ve güvenli bir bulut (cloud) sunucu
 • SSL sertifikası

Yaptığımız işlere bakmak isterseniz web tasarım referanlarımız'a bir göz atabilirsiniz.