KURUMSAL WEB SİTE TASARIMI MANAVGAT

kurumsal web site tasarımı Manavgat

KURUMSAL WEB SİTE TASARIMI MANAVGAT

Kurumsal web site tasarımı nedir ve ile başlayalım. Kurumsal web tasarım, işletmenizin internetteki aynasıdır. Kullanıcıların firmanız hakkında ilk izlenimi edineceği arayüzdür. Kurumsal web site tasarımı kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaran tasarımla websitenizi oluşturmak demektir. Buna bağlı olarak altyapı ve üstyapı da şekillenir. Kurumsal web sitesi tasarlanırken hedef kitle de göz önünde bulundurularak bir arabirim tasarlanmalıdır. Şık ve kolay anlaşılır, hızlı açılan sayfalar, mobil cihazlara uyumluluk olmazsa olmazlardandır.

Kurumsal website tasarımı yapılan bir web sitesinde şu sayfalar bulunur: Ana sayfa, hakkımızda, tarihçe, misyon, vizyon varsa diğer grup şirketleri, faaliyet alanları, hizmetler, ürünler, varsa şube ve bayiler, iletişim bilgileri. Bunların yanında indirilebilir dökümanların olduğu bir medya sayfası, iş başvuru formu, iletişim formu gibi sayfalar da bulunabilir.

Kurumsal web sitesinde renkler ve yapı kurumun logosu baz alınarak yapılmalıdır. Bu işler de yılların getirdiği tecrübe ile sağlanmaktadır. Aryata | Creative olarak 20 yıllık profesyonel geçmişimizle ihtiyacınız olan kurumsal web sitenizi tasarlama konusunda sizin çözüm ortağınız ve bu dijital mecrada yol arkadaşı olmak istiyoruz. Tasarım öncesi ve tasarım sonrası desteğimizi hep yanınızda hissedeceksiniz. Beklentilerinizin karşılığı ve kurumsal kimliğinize uygun bir web sitesi için çalışmaya hazırız.

Yaptığımız işlere bakmak isterseniz web tasarım referanlarımız'a bir göz atabilirsiniz.